strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAREGENERIS- osocze

Mezoterapia własnym osoczem bogatopłytkowym

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - Twój własny  eliksir młodości !!!

REGENERIS- "wampirzy lifting"- jest to jedna z najnowszych i absolutnie naturalnych oraz bezpiecznych metod odmładzania skóry poprzez biostymulację jej komórek. Jest bardzo popularnym zabiegiem wśród zagranicznych i polskich gwiazd show biznesu.

Celem zabiegu jest poprawa napięcia, elastyczności i gęstości skóry oraz spłycenie lub likwidacja zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. Dzięki zabiegom skóra odzyskuje swoją młodzieńczą witalność- staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza, a efekt zabiegu utrzymuje się zadziwiająco długo.

Regeneris – to  nazwa oryginalnych szwajcarskich opatentowanych zestawów. Przestrzegamy przed zabiegami, które próbują jedynie naśladować oryginalny zabieg Regeneris np. poprzez podawanie jedynie samego odwirowanego osocza!

Pamiętaj, że tylko oryginalny zabieg daje 100% satysfakcji. Na rynku jest wiele innych systemów uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, ale tylko Regeneris jest objęty szwajcarskim patentem i daje najskuteczniejsze efekty.
Możesz poprosić także lekarza aby pokazał Ci oryginalny zestaw Regeneris. Zwróć uwagę na oznaczenie probówki znakiem Regeneris. Po zabiegu lekarz wklei do Twojej karty specjalną naklejkę z numerem seryjnym Twojego zestawu. Każdy zestaw powinien być zapakowany jednorazowo.

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki Regeneris to:

 • wygładzenie i ujednolicenie faktury i kolorytu skóry
 • poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
 • regeneracja włókien kolagenowych
 • odmłodzenie,nawilżenie i rewitalizacja skóry
 • wygładzenie i wypłycenie zmarszczek i fałd na twarzy, szyi i karku, dekolcie i dłoniach
 • odmłodzenie okolic oczu (kurze łapki, cienie)
 • profilaktyka zapobiegająca starzeniu i wiotczeniu skóry
 • terapia łysienia typu męskiego
 • wypełnienie blizn po trądziku,
 • zmniejszanie rozstępów

Efekty zabiegu pojawiają się w stosunkowo krótkim czasie i utrzymują się bardzo długo!
Kurację wykonuje się w serii po trzy zabiegi w odstępach co trzy tygodnie, przy czym, w zależności od indywidualnych potrzeb, terapię można uzupełnić o dodatkowy zabieg lub zabiegi.

Technologia Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry, a przy tym jest biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.
Czerpie z zasobów swojego własnego organizmu– z krwi, a konkretnie z Twojego własnego osocza bogatopłytkowego. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego stymuluje podziały komórek, syntezę białek, takich jak kolagen i elastyna oraz napływ nowych komórek macierzystych.

Zdjęcia  Klientki ( właścicielki salonu)  bezpośrednio przed zabiegiem i dzień po zabiegu po przypudrowaniu śladów ukłuć mineralnym pudrem (zdjęcia można powiększyć):

  

 

Efekt po trzech zabiegach Regeneris Plus One z fibryną


Zabieg REGENERIS wykonywany się najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach, ale może być też stosowany na owłosioną skórę głowy jako zabieg wyraznie wzmacniający włosy i hamujący łysienie.
Osocze bogatopłytkowe stosujemy również do wypełniania głębszych zmarszczek i bruzd. Zabieg przypomina wtedy wypełnianie kwasem hialuronowym – tyle tylko, że na efekty należy poczekać.
Osocze bogatopłytkowe może być stosowane w medycynie estetycznej w różnych wskazaniach. Stosowane jest zarówno w celu uzyskaniu konkretnego efektu, jak i również jako metoda zapobiegania procesom starzenia. Można stosować je w przypadku zabiegów na tzw. trudne okolice, mające za zadanie przywrócenie jakości skórze, zmniejszenie zmarszczek i zwiększenie nawilżenia skóry.
Do okolic takich można zaliczyć powieki i szyję. Biorąc pod uwagę fakt, że na dzień dzisiejszy nie ma zbyt wielu nieoperacyjnych, a w przypadku szyi, również operacyjnych metod dających satysfakcjonujące efekty, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym w tych okolicach są bardzo ciekawą alternatywą. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego zwiększa napięcie skóry, wypłyca zmarszczki, zwiększa nawilżenie skóry.
Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się także z powodzeniem do zabiegów redukujących blizny i zmniejszających rozstępy.

Zdjęcia Klientki przed zabiegami- po pierwszej serii 3 zabiegów-po dwóch latach po serii 3 zabiegów:

 

     Przeciwwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Leczenie antykoagulantami
 • Choroby krwi
 • Choroby nowotworowe

                                                                        Zabieg przebiega dwuetapowo:
Pierwszym etapem zabiegu jest pobranie niewielkiej ilości krwi pacjenta ( od 8 do 18 ml) i odwirowanie jej w specjalnej medycznej wirówce, aby odseparować osocze bogatopłytkowe,w którym zawarte są czynniki wzrostu pobudzające skórę do regeneracji.Krew pobierana jest w standardowy sposób, czyli najczęściej z żyły odłokciowej.
W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Dodanie do osocza opatentowanego żelu, powoduje rozbicie i uwolnienie aktywnych czynników wzrostu.
Uzyskany w ten sposób koncentrat jest podawany na znieczuloną wcześniej  skórę. Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii igłowej, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Zabieg wykonuje się preparatami dostępnymi w czterech wariantach:

1. Regeneris Classic- mezoterapia na  część  twarzy, określoną jedną okolicę np. głowę, dłonie, oczy  - cena 850 zł

 

2. Regeneris Extra- mezoterapia na twarz lub szyję  lub dekolt  - cena 1250 zł

 

 

3. Regeneris Plus One z fibryną - twarz+ szyja                        - cena 1250 zł

 

 

3. Regeneris Plus-mezoterapia na twarz +szyję/ dekolt      - cena 1550  zł

  


Na zdjęciach widoczna jest zawartość oryginalnych, szwajcarskich zestawów.
W naszym Salonie stosujemy WYŁĄCZNIE oryginalny preparat REGENERIS w jałowych zestawach o różnej wielkości przeznaczonych tylko dla jednego pacjenta!!!
Znajdujemy się na liście autoryzowanych salonów REGENERIS

W przypadku wykonywania serii 3 zabiegów  udzielamy rabatów 5 %  na drugi oraz 10% na  trzeci  zabieg !

Dodatkowe znieczulenie do zabiegu wynosi 50 zł( twarz)-100 zł ( twarz,szyja i dekolt)

Efekty zabiegów REGENERIS-zdjęcia przed i po terapii:

 

 

MEDIA O REGENERIS:

Pytanie na śniadanie-     video

INTERNET:

fashionnow.pl

wizaz.pl

zwierciadlo.pl

female.pl

nto.pl

REGENERIS-dla dociekliwych

Regeneris jest produktem całkowicie bezpiecznym – został przebadany klinicznie i otrzymał stosowne certyfikaty systemu jakości ISO.Jest też produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej, (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek ,
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Płytki krwi w organizmie człowieka mają tylko dwa zadania. Pierwszym jest zatamowanie wypływu krwi z rany poprzez indukcję powstawania skrzepu. Drugie zadanie to stymulacja procesu gojenia rany.
Wysiewają one tzw. czynniki wzrostu, które stymulują podziały komórek, tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastyny, powstawanie nowych naczyń krwionośnych, oraz napływ w skaleczone miejsce wędrujących po ludzkim organizmie komórek macierzystych.Wstrzyknięcie w skórę roztworu płytek krwi jest skuteczną metodą „oszukującą" organizm pacjenta. Informacja wysyłana przez płytki mówi, że w leczonym miejscu jest uraz, rana, a tak naprawdę tego urazu nie ma. Podanie płytek indukuje więc podziały komórek, syntezę kolagenu i elastyny, napływ do skóry komórek macierzystych. Dzięki temu stan skóry się poprawia, ulega ona prawdziwemu odmłodzeniu.
Efekt zabiegu uzależniony jest oczywiście od wieku pacjenta.
W przypadku zabiegów odmładzających,kiedy już występują wyraźne objawy starzenia,najlepiej jest stosować terapię kojarzoną:łączenie zabiegów takich jak wypełniacze, toksyna botulinowa z osoczem bogatopłytkowym REGENERIS.
Takie połączenie daje dużo lepsze wyniki i doskonałe efekty.
Pacjenci młodsi szybciej reagują na stymulację płytkami, wymagają mniejszej liczby zabiegów w celu uzyskania pożądanego efektu klinicznego.
U osób starszych należy się liczyć z koniecznością przeprowadzenia większej ilości zabiegów.
Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia.
Osocze bogatopłytkowe daje efekty silniejsze i bardziej stabilne w porównaniu z mezoterapią igłową.
Badania prof. Paweła Surowiaka, który sprawdzał w warunkach hodowli komórkowej wpływ dwóch popularnych preparatów do mezoterapii oraz osocza bogatopłytkowego na najważniejsze komórki skóry-fibroblasty. Osocze bogatopłytkowe powodowało, że fibroblasty szybciej się dzieliły i produkowały więcej kolagenu niż w przypadku w/w preparatów!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.