strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNARegeneris

Mezoterapia własnym osoczem bogatopłytkowym

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - Twój wlasny  eliksir młodości !!!

REGENERIS-jest to jedna z najnowszych i absolutnie naturalnych oraz bezpiecznych metod odmładzania skóry poprzez biostymulację jej komórek.
Celem zabiegu jest poprawa napięcia, elastyczności i gęstości skóry oraz spłycenie lub likwidacja zmarszczek na twarzy,szyi,dekolcie i dłoniach.
Dzięki zabiegom skóra odzyskuje swoją młodzieńczą witalność- staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.
Technologia Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry, a przy tym jest biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.
Czerpie z zasobów swojego własnego organizmu– z krwi, a konkretnie z Twojego własnego osocza bogatopłytkowego.Zastosowanie osocza bogatopłytkowego stymuluje podziały komórek, syntezę białek, takich jak kolagen i elastyna oraz napływ nowych komórek macierzystych.

Efekty zabiegu pojawiają się w stosunkowo krótkim czasie i utrzymują się bardzo długo!
Kurację wykonuje się w serii po trzy zabiegi w odstępach co trzy tygodnie, przy czym, w zależności od indywidualnych potrzeb, terapię można uzupełnić o dodatkowy zabieg lub zabiegi.

Zdjęcia  Klientki bezpośrednio przed zabiegiem i dzień po zabiegu po przypudrowaniu śladów ukłuć mineralnym pudrem (zdjęcia można powiększyć):

Zabieg REGENERIS wykonywany się najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach, ale może być też stosowany na owłosioną skórę głowy jako zabieg wyraznie wzmacniający włosy i hamujący łysienie.
Osocze bogatopłytkowe stosujemy również do wypełniania głębszych zmarszczek i bruzd. Zabieg przypomina wtedy wypełnianie kwasem hialuronowym – tyle tylko, że na efekt należy poczekać.
Osocze bogatopłytkowe może być stosowane w medycynie estetycznej w różnych wskazaniach. Stosowane jest zarówno w celu uzyskaniu konkretnego efektu, jak i również jako metoda zapobiegania procesom starzenia. Można stosować je w przypadku zabiegów na tzw. trudne okolice, mające za zadanie przywrócenie jakości skórze, zmniejszenie zmarszczek i zwiększenie nawilżenia skóry.
Do okolic takich można zaliczyć powieki i szyję. Biorąc pod uwagę fakt, że na dzień dzisiejszy nie ma zbyt wielu nieoperacyjnych, a w przypadku szyi, również operacyjnych metod dających satysfakcjonujące efekty, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym w tych okolicach są bardzo ciekawą alternatywą. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego zwiększa napięcie skóry, wypłyca zmarszczki, zwiększa nawilżenie skóry.
Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się także z powodzeniem do zabiegów redukujących blizny i zmniejszających rozstępy.

Zdjęcia Klientki przed zabiegami- po pierwszej serii 3 zabiegów-po dwóch latach po serii 3 zabiegów:

Wskazania do zabiegu:

 • Profilaktyka zapobiegająca starzeniu i wiotczeniu skóry
 • Odmłodzenie,nawilżenie i rewitalizacja skóry
 • Wygładzenie i wypłycenie zmarszczek i fałd na twarzy, szyi i karku, dekolcie i dłoniach
 • Ujednolicenie faktury i kolorytu skóry
 • Poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry - regeneracja włókien kolagenowych
 • Terapia łysienia typu męskiego
 • Wypełnienie blizn po trądziku,
 • Zmniejszanie rozstępów
 • wypełnienie fałd nosowo-wargowych,
 • odmłodzenie okolic oczu (kurze łapki, cienie)

     Przeciwwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Leczenie antykoagulantami
 • Choroby krwi
 • Choroby nowotworowe

                                                                        Zabieg przebiega dwuetapowo:
Pierwszym etapem zabiegu jest pobranie niewielkiej ilości krwi pacjenta ( od 8 do 18 ml) i odwirowanie jej w specjalnej medycznej wirówce, aby odseparować osocze bogatopłytkowe,w którym zawarte są czynniki wzrostu pobudzające skórę do regeneracji.Krew pobierana jest w standardowy sposób, czyli najczęściej z żyły odłokciowej.
W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Dodanie do osocza opatentowanego żelu, powoduje rozbicie i uwolnienie aktywnych czynników wzrostu.
Uzyskany w ten sposób koncentrat jest podawany na znieczuloną wcześniej  skórę. Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii igłowej, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Zabieg wykonuje się preparatami dostępnymi w trzech wariantach:

1. Regeneris Classic- mezoterapia na problematyczną część  twarzy lub określoną jedną okolicę np.głowę,dłonie lub szyję                                                                          - cena 800 zł
2. Regeneris Extra-
mezoterapia na twarz                             - cena 1200 zł
3. Regeneris Plus-mezoterapia
na twarz, szyję, dekolt      - cena 1500  zł

4. Regeneris Plus One z fibryną -twarz+ szyja                        - cena 1500 zł

W przypadku wykonywania serii 3 zabiegów  udzielamy rabatów 5 %  na drugi oraz 10% na  trzeci  zabieg !

Dodatkowe znieczulenie do zabiegu wynosi 50 zł( twarz)-100 zł ( twarz,szyja i dekolt)

W naszym Salonie stosujemy WYŁĄCZNIE oryginalny preparat REGENERIS w jałowych zestawach o różnej wielkości przeznaczonych tylko dla jednego pacjenta!!!

Efekty zabiegów REGENERIS-zdjęcia przed i po terapii:

 

 

MEDIA O REGENERIS:

Pytanie na śniadanie-     video

INTERNET:

fashionnow.pl

wizaz.pl

zwierciadlo.pl

female.pl

nto.pl

REGENERIS-dla dociekliwych

Regeneris jest produktem całkowicie bezpiecznym – został przebadany klinicznie i otrzymał stosowne certyfikaty systemu jakości ISO.Jest też produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej, (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek ,
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Płytki krwi w organizmie człowieka mają tylko dwa zadania. Pierwszym jest zatamowanie wypływu krwi z rany poprzez indukcję powstawania skrzepu. Drugie zadanie to stymulacja procesu gojenia rany.
Wysiewają one tzw. czynniki wzrostu, które stymulują podziały komórek, tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastyny, powstawanie nowych naczyń krwionośnych, oraz napływ w skaleczone miejsce wędrujących po ludzkim organizmie komórek macierzystych.Wstrzyknięcie w skórę roztworu płytek krwi jest skuteczną metodą „oszukującą" organizm pacjenta. Informacja wysyłana przez płytki mówi, że w leczonym miejscu jest uraz, rana, a tak naprawdę tego urazu nie ma. Podanie płytek indukuje więc podziały komórek, syntezę kolagenu i elastyny, napływ do skóry komórek macierzystych. Dzięki temu stan skóry się poprawia, ulega ona prawdziwemu odmłodzeniu.
Efekt zabiegu uzależniony jest oczywiście od wieku pacjenta.
W przypadku zabiegów odmładzających,kiedy już występują wyraźne objawy starzenia,najlepiej jest stosować terapię kojarzoną:łączenie zabiegów takich jak wypełniacze, toksyna botulinowa z osoczem bogatopłytkowym REGENERIS.
Takie połączenie daje dużo lepsze wyniki i doskonałe efekty.
Pacjenci młodsi szybciej reagują na stymulację płytkami, wymagają mniejszej liczby zabiegów w celu uzyskania pożądanego efektu klinicznego.
U osób starszych należy się liczyć z koniecznością przeprowadzenia większej ilości zabiegów.
Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia.
Osocze bogatopłytkowe daje efekty silniejsze i bardziej stabilne w porównaniu z mezoterapią igłową.
Badania prof. Paweła Surowiaka, który sprawdzał w warunkach hodowli komórkowej wpływ dwóch popularnych preparatów do mezoterapii oraz osocza bogatopłytkowego na najważniejsze komórki skóry-fibroblasty. Osocze bogatopłytkowe powodowało, że fibroblasty szybciej się dzieliły i produkowały więcej kolagenu niż w przypadku w/w preparatów!

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.