strona głównaNauka makijażu dla własnych potrzeb

Nauka makijażu dla własnych potrzeb

Perfekcyjny makijaż- to jest naprawdę łatwe.
Możesz się bez problemu nauczyć tej sztuki z naszą pomocą !

Niektórym Paniom brakuje czasu na zastanowienie się nad swoim makijażem, bądź też nie doceniają jego znaczenia. Stąd też nie potrafią w pełni podkreślić swojej urody, a często wręcz malują się w taki sposób, że sobie wyraźnie szkodzą.

Nieprawidłowo dobrany, zwykle za ciemny i postarzający podkład, nieodpowiedni kolor cienia do powiek, który skutecznie gasi kolor oczu, nierówno umalowane usta, zły odcień i miejsce rozłożenia różu na policzkach lub też całkowity jego brak - to najczęściej popełniane błędy. A przecież wykonanie dobrego makijażu jest niewątpliwie sztuką... której łatwo możesz się sama nauczyć!
Na naszej Wyspie Urody każda Pani, jeżeli tego tylko zapragnie, może z naszą pomocą świetnie opanować umiejętność wykonywania swojego codziennego, naturalnego i szybkiego, optymalnego dla Niej makijażu do pracy a także makijażu na specjalne okazje.

Indywidualne lekcje makijażu prowadzi Agata Świecka - właścicielka salonu i wizażystka z dwudziestoletnią praktyką, w tym także pedagogiczną. Podczas lekcji wybierane są kolory i rodzaje kosmetyków, idealne i niezbędne dla Klientki.
Klientka ma malowane  pół twarzy " step by step" i stara się jak najlepiej odwzorować makijaż na drugiej połowie twarzy. Następnie makijaż zostaje usunięty i Klientka już samodzielnie wykonuje jego całość pod okiem p. Agaty.

Lekcja makijażu ( indywidualna lub grupowa)  zawiera:

  • analizę budowy twarzy Klientki, ustalenie zalet i wad oraz sposoby ich korekty
  •  dobór indywidualnej kolorystyki ( analiza kolorystyczna) i rodzaju kosmetyków kolorowych, które powinny być używane do wykonywania makijażu codziennego i wieczorowego
  •  dobór podkładu i korektora oraz sposoby ich użycia
  •  naukę modelowania twarzy różem i pudrem
  •  naukę makijażu brwi
  • naukę makijażu oczu- na dzień i na wieczór
  • naukę makijażu ust- na dzień i na wieczór

Po opanowaniu wykonania makijażu dziennego (pierwsza część zajęć) następuje nauka makijażu wieczorowego.
Po ukończeniu makijażu dziennego i wieczorowego robione są zdjęcia, które Klientka może otrzymać jako "ściągawkę" do wykonania go samodzielnie już w domu.                            
Lekcja prowadzona jest przy użyciu najdelikatniejszych mineralnych kosmetyków kolorowych Jane Iredale.
Na zajęcia prosimy także o przyniesienie  własnych, używanych dotychczas kosmetyków oraz pędzelków, w celu sprawdzenia ich odpowiedniego doboru.
Po ustaleniu właściwej indywidualnej kolorystyki wizażystka doradzi, czego brakuje w Waszej kolekcji, co jest niezbędne, a z czego może należy zrezygnować. Brakujące kosmetyki możemy zakupić na miejscu w Salonie z przysługującym po lekcji jednorazowym 5% rabatem .          kosmetyki mineralne Jean Iredale

UWAGA - Nauka makijażu dziennego prowadzona jest wyłącznie  przy świetle dziennym !
Klientki proszone są o zapisywanie się w godzinach rannych.

Przy płatności gotówką udzielany jest rabat 5 %    

Nauka może się odbywać w formie:

  • indywidualnej lekcji  2h- cena 420 zł ( z rabatem 400 zł)
  • lekcji dla dwóch Pań  3,5h - cena 735 zł ( z rabatem 700 zł)
  • lekcji dla trzech Pań  5 h  -cena 1050 zł ( z rabatem 1000 zł)

 

 

                                   

 

                                                          

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.