strona głównaNauka makijażu dla własnych potrzebIndywidualna nauka makijażu

Indywidualna nauka makijażu


Indywidualne lekcje makijażu prowadzi Agata Świecka - właścicielka salonu i wizażystka z dwudziestoletnią praktyką, w tym także pedagogiczną. Podczas lekcji wybierane są kolory i rodzaje kosmetyków, idealne i niezbędne dla Klientki.
Klientka ma malowane  pół twarzy " step by step" i stara się jak najlepiej odwzorować makijaż na drugiej połowie twarzy. Następnie makijaż zostaje usunięty i Klientka już samodzielnie wykonuje jego całość pod okiem p. Agaty.


Lekcja makijażu trwa 2 godziny zegarowe i  zawiera:

  • analizę budowy twarzy Klientki, ustalenie zalet i wad oraz sposoby ich korekty
  •  dobór indywidualnej kolorystyki ( analiza kolorystyczna) i rodzaju kosmetyków kolorowych, które powinny być używane do wykonywania makijażu codziennego i wieczorowego
  •  dobór podkładu i korektora oraz sposoby ich użycia
  •  naukę modelowania twarzy różem i pudrem
  •  naukę makijażu brwi
  • naukę makijażu oczu- na dzień i na wieczór
  • naukę makijażu ust- na dzień i na wieczór

Po opanowaniu wykonania makijażu dziennego (pierwsza część zajęć) następuje nauka makijażu wieczorowego.
Po ukończeniu makijażu dziennego i wieczorowego robione są zdjęcia, które Klientka może otrzymać jako "ściągawkę" do wykonania go samodzielnie już w domu.

                                  
Cena zajęć 2 h : 420,00 zł 
    

Przy płatności gotówką udzielany jest rabat 5 % (cena 400,00 zł)                  

Lekcja prowadzona jest przy użyciu najdelikatniejszych mineralnych kosmetyków kolorowych Jane Iredale.
Na zajęcia prosimy także o przyniesienie  własnych, używanych dotychczas kosmetyków oraz pędzelków, w celu sprawdzenia ich odpowiedniego doboru.
Po ustaleniu właściwej indywidualnej kolorystyki wizażystka doradzi, czego brakuje w Waszej kolekcji, co jest niezbędne, a z czego może należy zrezygnować. Brakujące kosmetyki możemy zakupić na miejscu w Salonie z przysługującym po lekcji jednorazowym 5% rabatem .          kosmetyki mineralne Jean Iredale

 

 

                      

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.