strona głównaNauka makijażu dla własnych potrzebNauka makijażu w małej grupie

Nauka makijażu w małej grupie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pań, które pragną nauczyć się sztuki makijażu i wybierają naukę w małej grupie do 3 os. stworzyliśmy możliwość jednego spotkania trwającego ok. 5 godzin zegarowych.

Ideą tych zajęć jest praktyczna nauka makijażu dziennego i wieczorowego oraz indywidualny dobór najbardziej twarzowych kolorów kosmetyków.
Jest to podstawowe kompendium wiedzy, jakie każda, dbająca o siebie kobieta, powinna posiadać.
Grupa Pań biorących udział w zajęciach może liczyć max. 3 osoby, tak więc każda Pani otrzymuje indywidualne porady i wskazówki.
Zapewniamy na zajęciach wysokiej jakości mineralne kosmetyki Jane Iredale, a także możliwość ich  zakupu w dniu szkolenia z 5% rabatem.

Lekcje makijażu prowadzi Agata Świecka - właścicielka salonu i wizażystka z dwudziestoletnią praktyką, w tym także pedagogiczną. Podczas lekcji wybierane są kolory i rodzaje kosmetyków, idealne i niezbędne dla Klientki.
Klientka ma malowane  pół twarzy " step by step" i stara się jak najlepiej odwzorować makijaż na drugiej połowie twarzy. Następnie makijaż zostaje usunięty i Klientka już samodzielnie wykonuje jego całość pod okiem p. Agaty.


Lekcja makijażu  zawiera:

  • analizę budowy twarzy Klientki, ustalenie zalet i wad oraz sposoby ich korekty
  •  dobór indywidualnej kolorystyki ( analiza kolorystyczna) i rodzaju kosmetyków kolorowych, które powinny być używane do wykonywania makijażu codziennego i wieczorowego
  •  dobór podkładu i korektora oraz sposoby ich użycia
  •  naukę modelowania twarzy różem i pudrem
  •  naukę makijażu brwi
  • naukę makijażu oczu- na dzień i na wieczór
  • naukę makijażu ust- na dzień i na wieczór

Po opanowaniu wykonania makijażu dziennego (pierwsza część zajęć) następuje nauka makijażu wieczorowego.
Po ukończeniu makijażu dziennego i wieczorowego robione są zdjęcia, które Klientka może otrzymać jako "ściągawkę" do wykonania go samodzielnie już w domu.

 

UWAGA - Nauka makijażu dziennego prowadzona jest wyłącznie  przy świetle dziennym !
Klientki proszone są o zapisywanie się w godzinach rannych.

Przy płatności gotówką udzielany jest rabat 5 %    

Nauka może się odbywać w formie:

  • lekcji dla dwóch Pań  3,5h - cena 735 zł ( z rabatem 700 zł)
  • lekcji dla trzech Pań  5 h  -cena 1050 zł ( z rabatem 1000 zł)

 

 

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.