strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNEENVIRON- leczenie witaminami

ENVIRON - odmładzanie i leczenie wysokimi stężeniami witamin

Nasza skóra właściwa,aby wyglądać młodo, powinna składać się z grubej warstwy kolagenu i elastyny.
Wraz z wiekiem spowalniają się jednak procesy odnowy komórkowej i nasza skóra staje się coraz cieńsza, tracąc swoją jędrność i elastyczność.

Tymczasem najbardziej popularne zabiegi kosmetyczne polegają głównie na jej złuszczaniu i zcieńczeniu.
Zabiegi te w konsekwencji mogą prowadzić do zmniejszania się grubości naskórka i do nadwrażliwości skóry na czynniki zewnętrzne.
Problem mało elastycznej skóry ze zmarszczkami tkwi zatem w skórze właściwej: tam gdzie został zniszczony kolagen i z grubej jego pozostała tylko cienka warstwa.

 Firma kosmeceutyczna ENVIRON powstała w 1990 roku w RPA.
Proponuje ona zatem odmienne- rewolucyjne, bardzo skuteczne oraz bezinwazyjne metody odmładzania skóry- polegające na jej pogrubianiu od podłoża w górę. Podstawowym założeniem ENVIRON jest to, iż naskórek stanowi jedyną ochronę skóry przed środowiskiem zewnętrznym i nigdy nie powinnyśmy go niszczyć,chyba że ryzyko pozostawienia go na skórze jest większe, niż jego usunięcie. Potrzebny jest więc nam zdrowy naskórek, a ten potrzebuje warstwy rogowej,aby stanowić nietkniętą i spoistą strukturę, tak jak w przypadku skóry młodej.Warstwa rogowa i gruba warstwa ziarnista broni nas przed działaniem promieni UV i środkami chemicznymi, natomiast warstwa podstawna musi stale się odnawiać i być aktywna.
Aby nadać skórze młody wygląd potrzebuje ona do regeneracji witaminy A,C,E, antyutleniaczy oraz karotenoidów, ale ich wyłącznie powierzchowna aplikacja nie spowoduje optymalnych zmian w elastyczności i pogrubieniu skóry właściwej.


Twórcą marki ENVIRON jest dr Desmond Fernendes, światowej sławy chirurg plastyk z RPA. Zaprojektował i opatentował on także urządzenia Roll-Cit; kosmetyczny, medyczny i chirurgiczny ,służący do indukcji kolagenu w skórze, oraz stworzył receptury kosmeceutyków zadziwiające swą skutecznością cały świat !!!

Ideą marki jest prosta i skuteczna regeneracja oraz podtrzymanie efektów zabiegów odmładzających poprzez stosowanie mikronakłuwania Roll-Cit w połączeniu z zastosowaniem aktywnych kosmeceutyków.

ENVIRON koryguje zatem zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka i blizny, a ich ochronne

działanie zostało potwierdzone naukowo.


KOSMECEUTYKI ENVIRON
Kosmeceutyki Environ początkowo służyły jako produkty przygotowujące skórę do zabiegów chirurgii plastycznej oraz do szybszej regeneracji skóry po zabiegach. Doskonałe efekty działania Environ wywołały międzynarodowe zainteresowanie w chirurgii plastycznej i kosmetologii.Obecnie Environ jest jedną z niewielu firm na świecie uwzględniająca najważniejsze potrzeby skóry XXI wieku i preferująca bezinwazyjne metody odnowy naskórka.Najnowszej generacji kosmeceutyki stanowią połączenie kosmetyku z faramaceutykiem. Opóźniają oznaki starzenia się skóry oraz pielęgnują i leczą skóry problematyczne:

 • trądzikową
 • łojotokową
 • alergiczną i atopową
 • suchą
 • odwodnioną
 • nadwrażliwą
 • cienką i zwiotczałą

Skutecznie  chronią przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami środowiska i wolnymi rodnikami. Są to czynniki wpływające na przedwczesne starzenie się skóry poprzez destrukcję włókien kolagenowych i niszczenie zdrowych komórek skóry.
Do produkcji kosmeceutyków Environ używa się tylko najwyższej jakości składników: stężonych witamin A, E i C, karotenoidów, peptydów i szeroką gamę antyutleniaczy.Dla uniknięcia reakcji alergicznych nie zawierają konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących. Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie i łatwo penetrujące.

ZABIEGI GABINETOWE-leczenie, spłycanie zmarszczek, ujędrnianie skóry, pogrubianie naskórka.
Zabiegi gabinetowe ENVIRON opierają się na bezbolesnych i bezinwazyjnych metodach leczenia skóry, spłycania zmarszczek, jej ujędrnienia , stymulacji nowych komórek oraz  pogrubiania naskórka.
Uruchamiają system naprawczy skóry, produkujący w konsekwencji w zwiększonych ilościach własny kolagen, elastynę, czynniki nawilżające i bodżce wzrostu. Bazują na aktywnych składnikach takich jak: retinol, witamina C , A, E  i colostrum (siara).
Polegają w większości na wprowadzaniu skoncentrowanych dawek witamin i antyutleniaczy w głąb skóry,do jej żywych komórek, najnowocześniejszą japońską aparaturą-I-Onzyme DF II za pomocą dwóch skutecznych  technik jednocześnie: jono i sonoforezy.
Jonoforeza- to metoda polegająca na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą sił pola elektrycznego. Powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegów, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek oraz korzystnemu wpływowi na tkanki bieguna stosowanego prądu.
Sonoforeza- to ultradźwięki o niskiej częstotliwości, transportujące skoncentrowane witaminy w głąb skóry.
Połączenie tych dwóch technik jednocześnie stanowi unikatowy program zabiegów ENVIRON, zwiększający penetrację aż o 4000% w głąb skóry aktywnych składników preparatów ENVIRON. Umożliwia to prowadzenie wyjątkowo skutecznych kuracji odmładzających, dających szybkie i co najważniejsze trwałe efekty gruntownej odbudowy skóry.

REZULTATY TERAPII ENVIRON:                          GALERIA ZDJĘĆ REZULTATÓW ZABIEGÓW ENVIRON

    

Zalety zabiegów Environ:

 • zabieg jest indywidualnie skomponowany dla potrzeb skóry każdej Klientki
 • wyraznie widać trwałe efekty po wykonaniu serii 10 zabiegów, połączonej z kuracją Environ w domu
 • bezpieczeństwo i możliwość wykonywania zabiegów nawet na powiekach i na najwrażliwszych partiach ciała

Rezultaty zabiegów:

 • dokładne odżywienie skóry
 • przyspieszone efekty odnowy komórkowej i strukturalnej skóry
 • redukcja kurzych łapek, blizn, ubytków skóry twarzy i ciała
 • rozjaśnienie przebarwień i zmian pigmentacyjnych
 • spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry,
 • opóźnienie procesu starzenia się skóry, poprzez stymulację optymalnej ilości kolagenu i elastyny
 • świeży i zdrowy koloryt skóry
 • obkurczenie uszkodzonych naczynek
 • redukcja obrzęków
 • silne napięcie zwiotczeń

 

ZABIEG PODSTAWOWY NAWILŻAJĄCO-ŁAGODZĄCY 

Jest to zabieg podstawowy marki ENVIRON, przeznaczony dla każdego typu skóry wymagającej nawilżenia oraz łagodzenia wszelkich jej podrażnień. Zabieg ten może być przeprowadzony zarówno jako zabieg samodzielny bądź również jako następny po silniejszych , bardziej inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej : peelingach, ostrzykiwaniach lub mezoterapii igłowej.

W skład zabiegu wchodzi :
-trójfazowe zmywanie,
-koktajl z żelem nawilżającym Treatment i Colostrum wprowadzany jono i sonoforezą głowicą ręczną,
 -jonoforeza na masce algowej,
-masaż witaminowy.

Możliwe jest wykonanie tego zabiegu w rozszerzonej wersji z mikronakłuwaniem złotym roll- citem

Wskazania do zabiegu:

 • skóra wrażliwa,AZS
 • rozszerzone naczynka,
 • trądzik różowaty,
 • skóra sucha, wymagająca nawilżenia

 

  ZABIEG BANKIETOWY - Intensywna regeneracja z witaminą C

Maska C-Peel nazywana jest także maską bankietową, gdyż już po jednokrotnym zastosowaniu znaczniej poprawie ulega zarówno wygląd, napięcie jak i nawilżenie skóry,która ulega wyraznemu rozjaśnieniu i uzyskuje zdrowy koloryt. Zabieg Software: Microsoft Officegłównie przeznaczony  dla cer o nierównomiernym zabarwieniu, zniszczonych, szarych i wiotkich, tzw " skór palacza".  Jest zabiegiem silnie odmładzającym, nawet dla skóry bardzo wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami.
Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie komórek przyśpieszając ich odnowę, zmniejsza wrażliwość i uczucie suchości, obkurcza uszkodzone naczynka krwionośne. Opóźnia oznaki starzenia się skóry nadając jej delikatniejszą strukturę, zwiększoną sprężystość i gęstość oraz świeży, zdrowy kolor.
Daje skórze największą dawkę witaminy C ze wszystkich zabiegów ENVIRON.
Jest alternatywnym peelingiem na bazie 20 % kwasu askorbinowego, dającym skórze korzyści złuszczania redukując jej szorstkość. Stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, zwiększając w ten sposób spoistość skóry.  Głęboko regeneruje skórę pogrubiając jej naskórek, co prowadzi do kamuflażu uszkodzonych naczynek na powierzchni. Stosowana naprzemiennie z Serum C-Quel głęboko regeneruje skórę pogrubiając jej naskórek, co prowadzi do kamuflażu uszkodzonych naczynek na powierzchni. Skóra ulega rozjaśnieniu i uzyskuje zdrowy koloryt.

Wskazania:

 • skóra dojrzała lub starcza,
 • skóra zniszczona,
 • skóra szara,ziemista, zmęczona,
 • przebarwienia
 • zniszczenie posłoneczne
 • rozszerzone pory

 


 

CENNIK ZABIEGÓW ENVIRONPIELĘGNACJA DOMOWA
ENVIRON oferuje także szeroką gamę kosmeceutyków gruntownie odbudowujących skórę również do użytku domowego.   SKLEPIK
Aby wzmocnić ich działanie poleca  oryginalne urządzenie Roll-CIT kosmetyczny, działające na zasadzie mezoterapii domowej.
Stosuje się je  codziennie przez 5 min. przed aplikacją wybranego preparatu. Składniki aktywne docierają wówczas do rozrodczych warstw naskórka, powodując  znaczny wzrost skuteczności terapii.

Regularne wizyty w gabinecie oraz pielęgnacja produktami Environ w domu, to gwarantowany sukces w opóźnianiu procesów starzenia oraz likwidacji problemów skórnych w  każdym wieku.
                                                                                     

Dopełnieniem skutecznej pielęgnacji Environ jest makijaż leczniczy Jane Iredale do stosowania zarówno po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej, po których skóra wymaga rekonwalescencji, jak i na co dzień. Doskonale pielęgnuje skórę objętą przebarwieniami, trądzikiem młodzieńczym i różowatym, jak również koryguje sińce i blizny.  Kosmeceutyki do makijażu oparte wyłącznie na naturalnych i najwyższej jakości minerałach 1 grupy czystości!!! Stosując  makijaż mineralny masz na twarzy przez cały dzień luksusową maseczkę algowo-mineralną z filtrem 20 SPF, Twoja skóra oddycha swobodnie, jest nawilżona i chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska. Możesz w nim nawet pójść na basen, gdyż jest wodoodporny!
 W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.