strona głównaAVSTlotionnaw

AVST Lotion Nawilżający (AVST Hydrating Lotion)

Pojemność 200 ml

Jest to preparat w formie lekkiej oliwki o działaniu intensywnie nawilżającym, zmiękczającym i wygładzającym powierzchnię skóry. AVST Lotion Nawilżający w swoim składzie zawiera Mocznik oraz Kwas Mlekowy. Te dwa preparaty mogą pozostawiać na skórze uczucie delikatnej lepkości, specyficznego zapachu.
Bezpieczeństwo stosowania ze słońcem (wszystkie preparaty zawierające kwasy stosujemy w asyści filtrów przeciwsłonczenych) zostało zapewnione poprzez regulację pH preparatu i zneutralizowanie kwasu mlekowego.
AVST Hydrating Lotion pomaga w naturalny sposób uzyskać efekt niewidocznej lecz wyczuwalnej eksfoliacji (złuszczania) naskórka, wyraźnie poprawiając jego elastyczność, strukturę oraz nawilżenie. Jest to doskonały składnik nawilżający suchą skórę, nie tylko całego ciała, ale również stóp, łokci i kolan.

AVST Hydrating Lotion jest delikatnie perfumowany olejkiem Neroli (gorzka pomarańcza). W połączeniu z AVST Olejkiem do ciała z Witaminami A, C & E skutecznie niweluje uszkodzenia słoneczne skóry.

Nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych więc jego stosowanie
powinno być uzupełnione zastosowaniem filtru Spf 15.

Cena 260,00 zł

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.