strona głównaAVSTzelnawilzajacy

AVST ŻEL (AVST Gel)

Pojemność 50ml

AVST Żel jest to lekki, łatwo wchłaniający się preparat o intensywnym działaniu nawilżającym, zmiękczającym i gojącym, który może być stosowany nawet dla najwrażliwszych skór, przeznaczony do stosowania jako samodzielny produkt bądź w połączeniu z formułami innych preparatów Environ (np. Krem AVST, Krem C-Boost).

Preparat zawiera niedrażniącą dawkę Witaminy A w formie Palmitynianu Retinylu . Nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych, jak również nie posiada ochrony słonecznej i celem efektywniejszego działaniania powinien być stosowany w połączeniu z kremem RAD (w sezonie letnim lub w przypadku kąpieli słonecznych). Skład wzbogacony został o antyrodnikowy system ochronny na który składają się witaminy C, E, prowitamina B5 oraz Beta Karoten.

AVST Żel jest również bardzo dobrze tolerowany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Idealny produkt na ukojenie skóry, która była poddana długotrwałemu nasłonecznianiu. Niezwyke korzystne jest także działanie redukujące efekt pooparzeniowy i wyrównujące braki witaminowe skóry, spowodowane ekspozycją na promieniowanie UV.

Zalecane stosowanie domowe :

Po oczyszczeniu i tonizowaniu skóry kosmeceutykami Environ, nałożyć odpowiednią ilość żelu na twarz, szyję i okolice dekoltu, po czym delikatnie wmasować. Stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem) lub wedle potrzeb.

Cena 180,00 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.