strona głównaINTkapsulki

NAWILŻAJĄCE KAPSUŁKI Z RETINOLEM

Pojemność 30 kapsułek (9,9g)

Są to intensywnie kapsułki z retinolem o działaniu głęboko nawilżającym, odżywczym i wygładzającym skórę. Szczególnie zalecane na noc jako miesięczna kuracja odmładzająca i dla uzyskania szybkiej poprawy wyglądu skóry na specjalne okazje. Doskonale liftinguje, nawilża, wygładza koloryt skóry jak również redukuje tzw. „kurze łapki. "Rezultatem jest gładka, napięta skóra o prawidłowej kondycji.

Kapsułki przeznaczone są do zewnętrznej aplikacji. Po obcięciu końcówki kapsułki, należy całą jej zawartość równomiernie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie bądź połączyć z preparatami AVST Zaawansowanej Terapii Witaminowej lub/i Luksusowej.
Mieszanie poszczególnych produktów Environ gwarantuje uzyskanie jeszcze lepszych, wielo płaszczyznowych efektów. Pomimo wspaniałych rezultatów kuracji Kapsułkami z Retinolem, nie zalecane jest nieustanne stosowanie produktu. Stałe podawanie skórze najcenniejszych wygenerowanych składników może spowodować tzw. „rozleniwienie" skóry. Proponujemy okresowe stosowanie kapsułek w czasie osłabienia jej prawidłowego funkcjonowania w przypadku indywidualnych odczuć pacjentki narzekającej na spadek jędrności, napięcia oraz nadmiernej suchości połączonej z utratą zdrowego kolorytu cery bądź jako kuracje regenerującą po okresie letnim.

 

Cena 295,00 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.