strona głównaIOZYMEtonik

Tonik C-Quence (Ionzyme C-Quence Toner)

Pojemność 130 ml

Tonik o łatwo przyswajalnym zapachu, wolny od konserwantów. Powstał z myślą o zwiększeniu związków aktywnych Serii Luksusowej Ionzyme. Wspomaga zachowanie naturalnego pH skóry, by ją normalizować i dzięki zawartości składnika cethoxdiglycol, ułatwiać penetrację aktywnych składników zawartych w Serii Luksusowej, AVST i Serii Intensywnej Environ używanych do codziennej pielęgnacji skóry.

Tonik C-Quence może być używany na oczyszczoną skórę, przed nałożeniem Serii Ionzyme lub innych kremów Environ®. Dzięki zawartości białek przedłużających odmładzające działanie kremów skóra po aplikacji staje się jedwabiście miękka i gładka.

Zalecane jest nakładanie przy pomocy wacika i zaraz po wchłonięciu się preparatu aplikować pozostałe preferowane produkty Environ. Zasadniczą różnicą pomiędzy tonikiem C-Quence, a tonikiem Alpha jest to, że Tonik C-Quence jako produkt anti-aging, może być stosowany jednocześnie z produktami Serii Luksusowej tworząc koktajl przeciwstarzeniowy Environ. Składniki należy zmieszać w dłoni bezpośrednio przed nałożeniem. To niesamowita oszczędność czasu dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Składniki aktywne:
Sorbitol, Glikol propylenowy, Glikol pentylenowy, Glikol Butylenowy, Ethoxydiglycol ( składnik utrzymujący wilgoć w skórze), Matrixyl (stymulowanie wzrostu nowych komórek skóry), Witamina B3 (Niacinamide), Ekstrakty z Oczaru Wirginijskiego, Gliceryna.

 

Cena 295,00 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.