strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNE

Zabiegi kosmetyczne

 

Jeżeli Państwo będziecie u nas po raz pierwszy,to przed wyborem  zabiegu kosmetycznego zapraszamy  na bezpłatną konsultację, podczas której  Klient/Klientka przedstawia swoje oczekiwania, a my wykonujemy diagnozę skóry i układamy plan najbardziej  potrzebnych i najskuteczniejszych zabiegów.

Konsultacja kosmetologiczna +diagnostyka skóry+plan pielęgnacji profesjonalnej w gabinecie oraz pielęgnacji domowej  jest oczywiście GRATIS !

Precyzyjna analiza skóry oraz specjalistyczna diagnoza jej kondycji pozwoli nam odpowiednio dobrać rodzaj urządzenia, preparaty oraz rodzaj zabiegu do jej indywidualnych potrzeb. Sporadyczne lub nawracające kłopoty z utrzymaniem skóry twarzy w optymalnej kondycji wymagają systematycznych lecz delikatnych działań manualnych lub z użyciem profesjonalnych urządzeń kosmetycznych.
Podczas bezpłatnej konsultacji dowiecie się Państwo, co spośród możliwości oferowanych w naszym gabinecie pomoże najszybciej osiągnąć cel oraz jakie mogą być przybliżone koszty zabiegu/zabiegów. Pracujemy na sprawdzonych urządzeniach wielu znanych firm, np Environ, Filorga i LPG. Wybieramy także cenione marki kosmetyków dla stałego udoskonalania jakości naszych usług. To właśnie dla Was, spośród rozmaitych możliwości, jakie daje współczesna wiedza kosmetologiczna, wybraliśmy naszym zdaniem te najskuteczniejsze i najbardziej polecane przez lekarzy dermatologów.  Zebraliśmy większość najlepszych , najbezpieczniejszych i dokładnie sprawdzonych metod odmładzania i leczenia rozmaitych problemów skóry.
W naszym Salonie Klientka/ Klient traktowana/y  jest zawsze bardzo indywidualnie, gdyż Jej satysfakcja i  poprawa wyglądu Jej skóry jest dla nas niezmiernie ważna.
Nasze Klientki zazwyczaj zachęcamy do leczniczych i odmładzających kuracji seriami zabiegów, gdyż jednorazowy zabieg nie da takich rezultatów jak systematyczna kuracja przeprowadzana planowo. Zapraszamy na zabieg z częstotliwością np. raz w miesiącu, oceniamy zachodzące zmiany, dostarczamy skórze odpowiednich składników (wtłaczanych zazwyczaj w jej głąb specjalistyczną aparaturą za pomocą ultradzwięków, prądów lub zimna) i dobieramy jako kontynuację zabiegów w gabinecie produkty detaliczne do indywidualnej  pielęgnacji w domu.
Każda Klientka korzystająca z naszych usług jest objęta naszą stałą opieką, na bieżąco kontrolujemy postępy w poprawie stanu Jej skóry. Często przed serią zabiegów odmładzających lub upiększających robimy dokumentację fotograficzną, aby śledzić  postępy kuracji i po np. roku czasu porównać różnice. Rezultaty porównania bywają naprawdę zaskakujące  i wtedy wyraznie widać, że czas może się cofnąć!
 Do zabiegów kosmetycznych oraz do dalszej domowej pielęgnacji domowej skóry wykorzystujemy bezpieczne, uznane przez nas za najlepsze i znane ze swojej skuteczności marki kosmetyczne, których ideą jest  naturalna, szybka i skuteczna regeneracja oraz odmładzanie skóry poprzez stymulację produkcji własnego kolagenu.

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.