strona głównaZABIEGI KOSMETYCZNE

Zabiegi kosmetyczne

To właśnie dla Ciebie spośród rozmaitych możliwości, jakie daje współczesna wiedza kosmetologiczna, wybieramy naszym zdaniem te najskuteczniejsze i najbardziej polecane przez lekarzy dermatologów.  Zebraliśmy większość najlepszych , najbezpieczniejszych i dokładnie sprawdzonych metod odmładzania i leczenia rozmaitych problemów skóry.
Troszczy się o to wizażystka, właścicielka salonu  mgr Agata Świecka  we ścisłej współpracy z  kosmetologami  i lekarzami.
Efektem tej współpracy są szczegółowo zaplanowane zabiegi, które pozwalają w jak najkrótszym czasie poprawić wygląd skóry lub  zmniejszyć widoczne skutki upływającego czasu. Rezultaty naszych zabiegów są często spektakularne.
W naszym Salonie Klientka traktowana jest zawsze bardzo indywidualnie, gdyż Jej satysfakcja i  poprawa wyglądu Jej skóry jest dla nas niezmiernie ważna
.
Przed wyborem określonego zabiegu zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetyczną, podczas której Klientka przedstawia swoje oczekiwania, a my wykonujemy diagnozę skóry i układamy plan najbardziej Jej potrzebnych i najskuteczniejszych zabiegów.
Nasze Klientki zazwyczaj zachęcamy do leczniczych i odmładzających kuracji seriami zabiegów, gdyż jednorazowy zabieg nie da takich rezultatów jak systematyczna kuracja przeprowadzana planowo. Zapraszamy na zabieg z częstotliwością np. raz w miesiącu, oceniamy zachodzące zmiany, dostarczamy skórze odpowiednich składników (wtłaczanych zazwyczaj w jej głąb specjalistyczną aparaturą za pomocą ultradzwięków, prądów lub zimna) i dobieramy jako kontynuację zabiegów w gabinecie produkty detaliczne do indywidualnej  pielęgnacji w domu.
Każda Klientka korzystająca z naszych usług jest objęta naszą stałą opieką, na bieżąco kontrolujemy postępy w poprawie stanu Jej skóry. Często przed serią zabiegów odmładzających lub upiększających robimy dokumentację fotograficzną, aby śledzić  postępy kuracji i po np. roku czasu porównać różnice. Rezultaty porównania bywają naprawdę zaskakujące  i wtedy wyraznie widać, że czas może się cofnąć!
 Do zabiegów kosmetycznych oraz do dalszej domowej pielęgnacji domowej skóry wykorzystujemy bezpieczne, uznane przez nas za najlepsze i znane ze swojej skuteczności marki kosmetyczne, których ideą jest  naturalna, szybka i skuteczna regeneracja oraz odmładzanie skóry poprzez stymulację produkcji własnego kolagenu.

  

 

" EXTRAVAGANCKI ZABIEG POWITALNY" DLA NOWEJ KLIENTKI SALONU !

Dla każdej nowej Klientki przygotowaliśmy niespodziankę - 100 zł rabatu w prezencie na pierwszy "Extravagancki Zabieg Powitalny"

Za pełen bankietowy zabieg na twarz zakończony makijażem

zamiast 250 zł  zapłacisz jedynie 150,00 zł Uśmiech

Jest to zabieg, który w błyskawiczny i widoczny od razu sposób  poprawi stan Twojej skóry, oczyści ją i wtłoczy w jej głąb cenne składniki odżywcze, niezbędne dla jej kondycji i zdrowia. Zabieg ten zapozna Cię również z nowoczesnymi metodami i aparaturą najnowszej technologii , które wykorzystujemy w naszym salonie do przenikania grubej warstwy naskórka i " karmienia" skóry właściwej tym, czego najbardziej potrzebuje. Metody te są alternatywą dla mezoterapii igłowej, lecz są znaczne przyjemniejsze i nie zostawiają śladów, a przenikanie aktywnych substancji jest 4 000 % razy skuteczniejsze, niż przy tradycyjnych zabiegach kosmetycznych.

 Extravagancki Zabieg Powitalny na twarz składa się z pięciu etapów :

1. kompletnej diagnozy stanu skóry i jej bieżących potrzeb oraz doboru niezbędnych kosmetyków
2. dokładnego oczyszczania skóry twarzy jedną z dwóch alternatywnych metod:
    -poprzez peeling kawitacyjny ( 50 zł)  więcej o zabiegu
    -lub  poprzez mikrodermabrazję diamentową ( 50 zł)  więcej o zabiegu
3. terapia światłem LED FILORGA (luminoterapia) przygotowująca skórę do wchłaniania substancji odżywczych i wzmagającą procesy naprawcze skóry z indywidualnie dobranym pasmem światła ( 70 zł) więcej o metodzie
4. wtłoczenie w głąb skóry niezbędnych dla niej substancji odżywczych zawartych w wybranej  ampułce ( 35 zł) za pomocą dwóch najnowocześniejszych technologii do wyboru:
-aparaturą Ionzyme DF do jono i sonoforezy Environ ( 50 zł) więcej o metodzie
-lodowatą głowicą do krioterapii Cryolift 3 FILORGA, zwaną potocznie " elektroniczną kostką lodu", dającą dodatkowo natychmiastowy efekt wybitnie liftingujący ( 50 zł) więcej o metodzie
5. makijaż  połączony z indywidualnym doborem leczniczych, mineralnych kosmetyków Jane Iredale. ( 50 zł)
Stosując  makijaż mineralny -masz na twarzy przez cały dzień luksusową maseczkę algowo-mineralną z filtrem 20 SPF, Twoja skóra oddycha swobodnie, jest nawilżona i chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska. Możesz w nim nawet pójść na basen, gdyż jest wodoodporny!        łączny czas zabiegu 2 h.

Zabieg można stosować jako bankietowy- przed "wielkim wyjściem", o każdej porze roku, również latem podczas ekspozycji słonecznej oraz w czasie mrozów. 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90\n

 

  •  PAKIET ZABIEGÓW NA TWARZ I DŁONIE DLA NOWEGO KLIENTA SALONU

                           " EXTRAVAGANCKI ZADBANY MĘŻCZYZNA"

Dla każdego nowego Klienta przygotowaliśmy niespodziankę-prezent 110 zł rabatu  na pakiet kompleksowych zabiegów na twarz i dłonie.

Skorzystaj z zabiegów i zadbaj o Swój wygląd, oszczędzając czas i pieniądze.
Za zabiegi za łączną sumę 260 zł zapłacisz jedynie 150 zł i wyjdziesz od nas zadbany i zrelaksowany  Uśmiech

 


 Pakiet " Zadbany Mężczyzna" składa się z pięciu etapów :
 
1. oczyszczania skóry metodą peelingu kawitacyjnego lub poprzez mikrodermabrazję diamentową ( 50,00 zł)
2.wtłoczenie w głąb skóry indywidualnie dobranej ampułki
(35,00) zł za pomocą aparatury DF ( 50,00 zł)
3.maski algowej  dobranej indywidualnie do rodzaju Twojej cery ( 30,00 zł)
4.relaksacyjnego masażu twarzy  ( 50,00 zł)
5. maski na dłonie  ( 45,00 zł)                     łączny czas zabiegów 1,5 h


 REZULTATY TERAPII ENVIRON:                         więcej w GALERII

          


Bezpłatna komputerowa analiza skóry VISIA ENVIRON

 W naszym salonie możesz dokładnie zbadać aktualny stan swojej skóry podczas bezpłatnej diagnozy aparaturą wykorzystywaną przez ENVIRON- VISIA.
ZAPRASZAMY NA ZAPISY NA BADANIE w każdy ostatni piątek miesiąca w godz.11.30-20.00.
Szczegółowe badanie pomoże Ci w ocenie, jakim problemem skóry powinnaś zająć się szczególnie troskliwie, gdyż niedostrzeżenie go w porę bądz zignorowanie może mieć przykre i widoczne za jakiś czas skutki.
Aparat VISIA w bezlitosny sposób policzy Twoje mankamenty skóry (nawet te niewidoczne gołym okiem plamy UV czające się pod skórą, które kiedyś mogą wyjść na wierzch) i pokazuje na wydruku w kilku słupkach, na którym statystycznie miejscu w grupie 100 Pań w Twoim wieku znajdujesz się obecnie w ocenie danego problemu.
Ale nie zostawiamy Cię oczywiście z tą często smutną wiedzą samotnie...
Aparat zapisuje wszystkie screeny Twojej twarzy i bieżące wyniki, a doświadczeni kosmetolodzy na ich podstawie dobierają niezbędne produkty Environ, które mają za zadanie poprawić konkretne problemy skóry. Po 6 miesiącach, po regularnym używaniu zaleconego produktu, przychodzisz na kolejną diagnostykę VISIA i porównujemy Twoje wyniki, nakładając poprzedni, zapisany w pamięci urządzenia screen Twojej twarzy na obecny.
I ZAWSZE, w każdym przypadku widać kolosalną poprawę !!!
Uporawszy się w ten sposób z jednym problemem możemy po kolei likwidować następne i za każdym razem po kilku miesiącach sprawdzać stan Twoich postępów w pielęgnacji skóry.
Otoczymy Cię w ten sposób stałą kosmetologiczną opieką i regularnie sprawdzając komputerowo stan Twojej skóry będziemy polecać kolejne najpotrzebniejsze do odmładzania skóry produkty, wycelowane dokładnie w bieżący, najbardziej  palący problem.
Wyniki tej kuracji będą widzialne i mierzalne oraz z pewnością bardzo zadowalające.

TERMINY KOLEJNYCH BADAŃ VISIA:     - OSTATNI PIĄTEK KAŻDEGO MIESIĄCA  

 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80\n 

 

 


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.