strona głównaMEDYCYNA ESTETYCZNAujędrnianie i odmładzanie skóry

Ujędrnianie i odmładzanie skóry

Odmładzanie i ujędrnianie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni a także delikatnych okolic oczu, jest możliwa dzięki bezpiecznym preparatom kwasu hialuronowego, zwiększającym objętość tkanki skórnej, przywracając właściwy jej kształt i stymulującym kolagen. Spłycenie zmarszczek, rewitalizacja, zwiększenie jędrności i poprawa struktury oraz wyglądu skóry jest możliwa dzięki wykonywanym przez nas i polecanym zabiegom:

MEZOTERAPIA IGŁOWA aktywnymi koktailami - twarz, szyja, dekolt, dłonie, oczy
Śródskórne lub podskórne iniekcje substancji aktywnych ujędrniających skórę. Stymulują metabolizm komórkowy, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg pomaga pozbyć się zmarszczek, poprawić napięcie i sprężystość skóry. Twoja skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej. Roztwory do iniekcji  stanowią zazwyczaj mieszaninę trzech substancji nazywanych koktajlami, z których każdy ma inny skład i dobrany jest indywidualnie przez lekarza do potrzeb pacjenta. 

   więcej o zabiegu  MEZOTERAPII IGŁOWEJ

MEZOTERAPIA URZĄDZENIEM DERMAPEN

Zabieg zasilanym elektrycznie urządzeniem DermaPen wykorzystuje naturalne zdolności organizmu do samoleczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek. Polega na wykonaniu kilku tysięcy mikronakłuć wymiennymi, jednorazowymi końcówkami, posiadającymi 12 tytanowych mikroigieł, każda o średnicy 0,02 mm. DermaPen pozwala na nakłuwanie skóry na głębokość, która jest regulowana w zakresie od 0,25 do 2,5 mm. Regulacja długości igieł daje możliwość pełnej kontroli przeprowadzenia zabiegu jednocześnie na cieniutkiej skórze powiek i grubej skórze policzków.    więcej o zabiegu DERMAPEN


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP (wampirzy lifting)

Najskuteczniej i najtrwalej odmładzający zabieg w medycynie estetycznej zapewniający skórze naturalny lifting i promienny wygląd. Celem mezoterapii własnym osoczem jest poprawa napięcia, gęstości skóry oraz spłycenie lub likwidacja zmarszczek na twarzy, w okolicach oczu, szyi, dekolcie i dłoniach, a także profilaktyka ich powstawania. Metoda ta polega na podawaniu za pomocą iniekcji w leczoną okolicę koncentratu własnych aktywnych płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. Dzięki zabiegom skóra odzyskuje swoją młodzieńczą witalność- staje się gładka, elastyczna, nawilżona i wyraźnie młodsza.
Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP zaleca się wszystkim osobom, zarówno kobietom jak i mężczyznom, bez względu na wiek, które dostrzegają u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry i chcą im przeciwdziałać zachowując jednocześnie naturalny i zdrowy wygląd.
Z zabiegu chętnie korzystają osoby, które narzekają na wiotką, suchą, zmęczoną lub pozbawioną blasku cerę, których skóra wymaga przywrócenia napięcia i elastyczności lub gdy pojawiają się przebarwienia oraz zmarszczki.
Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być również pojawiające się lub już istniejące rozstępy, blizny lub trudno gojące się rany. Zabiegi są też bardzo skuteczne w profilaktyce i leczeniu chorób skóry głowy (wypadanie włosów, łysienie).
Efekty zabiegów pojawiają się szybko i utrzymują się zadziwiająco długo. Osocze bogatopłytkowe jest zabiegiem polecanym i cenionym nie tylko za efekty, ale też za bezpieczeństwo i jego uniwersalność. Ponieważ osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej, a zabieg jest całkowicie bezpieczny. Seria 4 zabiegów wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.     więcej o zabiegu
Cena zabiegu na twarz od 550 zł

 

CENNIK ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

   


Polecamy także  gorąco  stosowanie leczniczych i odmładzających kosmeceutykówzabiegów gabinetowych Environ oraz urządzenia Roll-Cit kosmetyczny z odpowiednimi preparatami ENVIRON
Wybrane  przez nas produkty ENVIRON do użytku domowego, służące ujędnieniu i odmłodzeniu skory:

 

 

                                


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.