strona głównaRozszerzone naczynka-zamykanie

Zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i nogach

 

  •  TERMOKOAGULACJA

 Termokoagulacja aparatem Epilan 3 S jest skuteczna, bezpieczna i szybka. Proces termokoagulacji polega na miejscowym poddaniu tkanki żywej działaniu wysokiej temperatury. Aparatura do zabiegu wytwarza energię cieplną wykorzystując fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Fale radiowe przesyłane są do zakończenia igły, którymi dotyka się odpowiednie miejsce na ciele, najczęściej na powierzchni skóry. Działanie wysokiej temperatury powoduje koagulację tkanki, co oznacza po prostu ścinanie cząsteczek białka budującego tkankę.
Dzięki tej metodzie można wykonać zabiegi usuwania kłopotliwych i nie dających się zniwelować żadnymi preparatami kosmetycznymi niedoskonałości skóry.
Termokoagulacja umożliwia likwidację niektórych zmian naczyniowych np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste  (pajączki), rubinki.
Poddanie naczynka działaniu wysokiej temperatury powoduje jej koagulację prowadzącą do obkurczenia a następnie zwłóknienia. Naczynko zostaje zamknięte, uszczelnione, a co najważniejsze– niewidoczne!
Efekt jest widoczny od razu, jednak proces gojenia się ranki może trwać do dwóch tygodni. Zabieg wykonuje się w kilku powtórzeniach wtedy, gdy naczynie jest duże lub kiedy kuracji wymaga cała sieć naczynek.
Zabieg nie pozostawia trwałych śladów w postaci blizn ani przebarwień. Metodę dostosowuję się do rozmiaru obszaru wymagającego kuracji.
cena zabiegu zamykania naczynek poprzez termokoagulację :               CENNIK ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH
od 50,00 zł ( pojedyncze naczynko)
150,00 zł ( 10 min.pracy)

    

 

  • KARBOKSTERAPIA NA teleangiektazje        - redukcja do 44 %

Kluczowym efektem działania zabiegu karboksyterapii jest zwiększenie sprawności naczyń krwionośnych. Już po 5 zabiegach można zaobserwować znaczącą poprawę. Dzięki aktywacji czynników pobudzających rozwój naczyń krwionośnych dochodzi od tworzenia nowych kapilar i poprawy funkcjonowania istniejących naczyń. Widoczne na skórze teleangiektazje ulegają stopniowemu zmniejszeniu.            więcej o zabiegu

CENNIK ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII

 

 


  • LASEROWE USUWANIE NACZYNEK / RUMIENIA E-light IPL + RF

 Zabieg zamykania naczynek metodą IPL polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek. Emitowana energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi. Następuje koagulacja i uszkodzenie ściany naczynka. Po pewnym czasie zamknięte naczynie jest samoistnie usuwane z organizmu. Zabieg umożliwia zamknięcie pojedynczych naczynek tzw. „pajączków", redukcję rumienia oraz terapię trądziku różowatego. Terapia E-light doprowadza również do wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych, zapobiegając ich ponownemu uszkodzeniu . Efekty każdego z zabiegów widoczne są stopniowo, a sam zabieg jest krótki i nieuciążliwy – pozwala od razu wrócić do codziennych obowiązków. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, średnio od 1 do 5 zabiegów. Kurację należy powtarzać w regularnych odstępach czasu. Dla wykonywania zabiegu zamykania naczynek laserem najlepszym okresem jest jesień, zima i wiosna.

cena zabiegu  od 50 zł                 więcej o zabiegu

                                     CENNIK ZABIEGÓW LASEROWYCH

 

Więcej o zabiegach kosmetycznych  wzmacniających naczynka i pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami i trądzikiem różowatym


 

 

 

  

 

 


 

 

  

 


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.