strona głównaMAKIJAŻ PERMANENTNY

Mistrzowski makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które nie mają czasu na codzienny precyzyjny makijaż, a zależy im na perfekcyjnym wyglądzie w każdej sytuacji, nawet na plaży czy na basenie. Pomaga zaoszczędzić cenne chwile rano, kiedy to zazwyczaj liczy się każda minuta. Można nim nie tylko wydobyć naturalne piękno rysów twarzy, ale też je nieco udoskonalić. W zależności od budowy  anatomiczną twarzy makijaż permanentny podkreśla lub też nieco koryguje naturalną linię brwi i ich  kształt,zagęszcza włoski, uwydatnia kolor lub wielkość ust , powiększa oczy oraz nadaje spojrzeniu głębi.
Makijaż permanentny jest również pomysłowym rozwiązaniem dla osób przed lub po chemioterapii, a także dla osób cierpiących na łysienie plackowate, gdyż może w tych trudnych momentach zastąpić brwi i linię rzęs.

Wskazania do zabiegu makijażu permanentnego:

 • kobiety oszczędzające swój cenny czas, zajęte zawodowo lub zabiegane
 • kobiety, które nie potrafią lub nie lubią  się malować
 • osoby niedowidzące
 • kobiety z tendencją do alergii lub uczulone na kosmetyki kolorowe
 • osoby przed lub po zabiegach chemioterapii
 • osoby chorujące na łysienie plackowate

 

Makijaż permanentny króluje niepodzielnie w mojej Extravaganzie i to właśnie od niego się ona zaczęła w 2006 r. Ten rodzaj makijażu wykonuję  już od 2001, jestem laureatką II miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym w 2004r., natomiast od 2005 r. czasem zasiadam już w jury w/w Mistrzostw.

Zawsze staram się, aby wykonany przeze mnie makijaż permanentny był staranny, przemyślany, perfekcyjny w swoim kształcie i kolorze oraz  podkreślał  urodę kobiety w naturalny i subtelny sposób.Nie tyle kieruję się przejściową modą, co jego elegancją.

Moje Klientki nie mają słyszeć od koleżanek: " O, widzę,że zrobiłaś sobie makijaż permanentny" , tylko:" O, jak super wyglądasz! Co  zrobilaś?".

Jeżeli nie jesteś pewna, czy moja osoba to dobry wybór to zachęcam do zapoznania się z OPINIAMI  moich Klientek po zabiegu. Zapewniam Cię, że nie są to opinie kupione u copywritera ani napisane przez mój personel ;) Są to opinie, na które pracuję latami pracy z pasją.

Co mnie wyróżnia?

Mój największy atut w tym zawodzie to moja artystyczna wyobraźnia, profesjonalizm i ogromne doświadczenie.  Wykonuję makijaż permanentny, jak pisałam wcześniej od ponad 20 lat. natomiast wstępem do mojej przygody z tego rodzaju makijażem było wcześniejsze 6 lat pracy jako wizażystka podczas sesji zdjęciowych dla rozmaitych mediów oraz współpraca z kilkoma znanymi markami kosmetycznymi.
zerknij na moje PORTFOLIO

Prawdę mówiąc, to do nauki techniki makijażu permanentnego Long Time Liner namówiły mnie moje klientki, które często malowałam na rozmaite okazje oraz Klientki różnych perfumerii  z pokazów makijażu Givenchy, dla której to marki wówczas pracowałam jako wizażystka.
Makijaż już w 2001 r. „przybył" jako nowinka do Polski, ale te pierwsze makijaże, przywożone często z zagranicy i wykonywane prymitywnymi maszynkami do tatuażu były, kolokwialnie rzecz ujmując, okropne. I w kształcie i w kolorze więziennego tatuażu. No bo i tatuażem niestety były. Tak więc moje klientki, widząc „ zagraniczne" makijaże koleżanek zaczęły mnie mocno naciskać.... i postanowiłam zaszaleć. Kupiłam więc na raty najdroższy i najlepszy na rynku medyczny aparat Long Time Liner ( bo nie lubię bylejakości) wraz z całą paletą  bezpiecznych pigmentów i ukończyłam kurs licencyjny. Tak, byłam jedną z pierwszych osób w Polsce pracujących tą techniką.

Nie zdobywałam moich nowych umiejętności dopiero pierwszy raz na kursie, nie stawiałam wówczas pierwszych kroków w rysunku brwi i ust. Biorąc pierwszy raz do ręki rączkę od makijażu permanentnego  doskonale już potrafiłam radzić sobie ze zwykłymi kredkami, a proponowany przeze mnie moim klientkom kształt i kolor ich makijaży był poparty moją wiedzą i wieloma latami doświadczenia.

 Jakimi technikamia i  markami pracuję?

Od początku mojej przygody z makijażem permanentym, od ponad 20 lat, nadal pracuję aparaturą  i pigmentami Long Time Liner i uważam, że dalej nie ma sobie równej, o czym świadczą stale otrzymywane międzynarodowe nagrody.  Jako nowość natomiast wprowadziłam do swojego gabinetu  technikę makijażu brwi PhiBrows, gdyż mnie urzekła swoją lekkością i naturalnością.

Pracuję więc dwoma super technikami, często je łącząc, tworząc moją autorską technikę, na doskonałym jakościowo sprzęcie medycznym. Używam wyłącznie sprawdzonych i w pełni bezpiecznych pigmentów obydwu marek w szerokiej i pięknej gamie kolorów.

Marka sprzętu i pigmentów Long-Time-Liner, ( przeznaczona też do pigmentacji medycznej) - to marka makijażu permanentnego powstała w Niemczech w 1992 roku. Jej aparat oraz najwyższa jakość pigmentów nie zawiodła mnie jeszcze nigdy od początku mojej drogi w tym zawodzie. Marka ta w swoich laboratoriach nieustannie pracuje nad doskonałością swoich produktów, a przecież niemiecka jakość i rygorystyczne normy produkcji są znane na całym świecie. Long-Time-Liner gwarantuje mi wykonanie doskonałego makijażu permanentnego oczu i ust. Wygląda on pięknie i naturalnie oraz długo utrzymuje się na skórze. Sprzęt oraz barwniki spełniające wymogi wyrobów medycznych, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, jeszcze nigdy od ponad dwudziestu lat mnie nie zawiodły. Ponadto makijaż wykonywany za pomocą tego sprzętu zdecydowanie jest mniej bolesny, gdyż aparat ma kilka trybów pracy!


 Pigmenty tej marki doskonale dopasowują się do naturalnej kolorystyki urody Klientki. Utrzymują się on w skórze przez okres 1-10 lat, stopniowo rozjaśniają się i zanikają wraz z indywidualnym tempem złuszczania się naskórka. Nie przebarwiają się w niekontrolowany i nieciekawy sposób.

 

Efekty makijażu permanentnego zależą od:

 • kondycji skóry, i zabiegów na niej wykonywanych
 • stosowania się do zaleceń po zabiegu,
 • narażenia skóry na zewnętrzne czynniki środowiskowe ( słońce, wiatr, suche powietrze)

Tempo złuszczania naskórka zależy od typu cery i wieku Klientki. Tłusta i grubsza cera szybciej "wyrzuca" pigment, skóry suche i cienkie bardzo wolno. Trwałość utrzymywania się pigmentu w skórze zależy też od jego koloru- pigmenty ciemne utrzymują się najdłużej (czarne kreski permanentne), pigmenty jasne ( naturalne blond brewki), zanikają szybciej. Aby makijaż zawsze wyglądał perfekcyjnie w swoim kolorze i kształcie poleca się odświeżenie koloru przeciętnie po 1 roku. Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu, przygotowanie skóry przed zabiegiem oraz przestrzeganie terminów korekt zawsze gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt. Za szybsze niż w/w  zanikanie pigmentu w skórze mogą być odpowiedzialne przyjmowane antybiotyki lub terapia hormonalna. Ważna jest również ochrona przed słońcem (nie tylko przez pierwszych 7 dni), ale każdego dnia i o każdej porze roku.

 

Zalecenia po makijażu permanentnym

Przez tydzień po wykonaniu makijażu permanentnego brwi należy unikać:

 • aplikacji kremów i makijażu w okolicach poddawanych zabiegowi, za wyjątkiem tych, jakie zostały dane po zabiegu wraz z dokładną instrukcją ich stosowania
 • ćwiczeń, które powodują nadmierne pocenie się
 • masaży twarzy
 • inhalacji
 • sauny
 • basenu
 • zbyt długiego moczenia okolicy zabiegowej np. podczas kąpieli
 • opalania
 • zabiegów laserowych
 • peelingów chemicznych
 • zabiegów z kwasami
 • mikrodermabrazji

 

Przeciwskazania dla makijażu permanentnego

• aktywna opryszczka
• choroba nowotworowa( wymagana przedzabiegowa konsultacja lekarska)
• ciąża i karmienie piersią
• infekcje i stany zapalne w okolicach miejsca poddawanego zabiegowi
• podwyższona temperatura
• hemofilia
• łuszczyca
• choroby tarczycy
• przyjmowanie leków rozszerzających krew
• epilepsja
• silne złuszczanie skóry i zbiegi z zakresu medycyny estetycznej


Na konsultacji przed makijażem permanentnym brwi rozpoznajemy rodzaj i typ skóry, przeprowadzamy wywiad, by sprawdzić, czy ewentualne problemy zdrowotne albo zażywane leki nie wpłyną negatywnie na przebieg lub ostateczne efekty zabiegu. Klientka jest proszona o wypełnienie szczegółowej ankiety dotyczącej Jej stanu zdrowia.

 

Konsultacje przed zabiegowe:

 • Konsultacja po której od razu odbywa się zabieg jest bezpłatna.
 • Wizyta kontrolna oraz szybka konsultacja bez wizualizacji jest również bezpłatna.
 • Cena konsultacji niezależnej od zabiegu, połączona z wizualizacją- rysowaniem kształtów makijażu, po której Klientka wychodzi z gabinetu wynosi 150,00 zł.Taka konsultacja nie odlicza się od ceny zabiegu.
 • Konsultacja zabiegu brwi połączona ze stylizacją brwi oraz henną brwi (artystyczna stylizacja brwi) wynosi 250,00 zł

Przed umówieniem się na zabieg dopełnienia makijażu wykonanego w innym salonie niezbędne jest umówienie się na wcześniejszą konsultację lub przesłanie zdjęć na email lub MMS na telefon.
Być może przed zabiegiem ponownego wykonania makijażu permanentnego będzie niestety istniała konieczność jego korekty laserem lub pigmentem.

     GWARANCJA JAKOŚCI ZABIEGU

Cena zabiegu wykonywanego po raz pierwszy  obejmuje zabieg główny oraz jego dopełnienie po 14-30 dniach.

 Po wykonaniu pełnych dwóch pełnych zabiegów Klientka otrzymuje 30 dniową gwarancję usługi.  Jeżeli w tym okresie cokolwiek Panie zaniepokoi w nowo wykonanym makijażu, wówczas problem jest rozwiązywany  bezpłatnie.

 Nie dotyczy to oczywiście zmiany kształtu i koloru,który został wcześniej, zaakceptowany przez Klientkę. Po upływie 30 dni zabiegi dopełniające rozliczane są wg. cennika, co jest związane z naturalnym procesem złuszczania się naskórka wraz z pigmentem. 

Gwarancja 30 dni nie obejmuje usługi makijażu, który został wykonany na skórze, z której wcześniej był usuwany laserowo makijaż permanentny lub też skóry z bliznami. Taka skóra może częściej niż normalnie miejscami wyrzucać pigment i jego uzupełnianie wiąże się z dodatkowymi opłatami za jego częściowe uzupełnienia.

 


UWAGA!
Ważne informacje przed i po zabiegowe  umieszczone są na szczegółowych stronach o makijażu ust , brwi  i  kresek .
Prosimy o dokładne zapoznanie się z w/w informacjami przed zapisaniem się na zabieg.


              UMÓW SIĘ  NA ZABIEG   LUB NA KONSULTACJĘ    

 

 


PROMOCJA  - 5% dla zadowolonych Klientek

Zdradz  innym sekret, dlaczego tak wyładniałaś :)

Każda zadowolona z  usługi makijażu permanentnego Klientka nie musi trzymać tej informacji w sekrecie, tylko polecić zabieg koleżance i uzyskać jednorazowo -5 % z sumy pierwszego poleconego przez Nią zabiegu wykonanego u koleżanki, co zapisujemy na jej Karcie i odliczamy od kolejnych corocznych uzupełnień jej własnego makijażu. Wystarczy przed zabiegiem podać nazwisko koleżanki, która nas odwiedziła z  Jej polecenia. Im więcej poleceń- tym bardziej powiększa się suma na coroczne uzupełnienia.


W ten sposób ZADOWOLONE KLIENTKI MNIEJ PŁACĄ !


     


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.