strona głównaMakijaż permanentny (trwały)

Makijaż permanentny Long Time Liner Conture Make -Up

W Extravaganzie makijażem permanentnym (trwałym) zajmuje się  właścicielka Salonu, wizażystka i linergistka z kilkunastoletnią praktyką- mgr Agata Świecka.
Jest ona laureatką II miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym w 2004r. , natomiast od 2005 r. zasiadająca już w jury w/w Mistrzostw.
Wykonany przez nią makijaż jest perfekcyjny w swoim kształcie i kolorze, podkreśla naturalną urodę kobiety w naturalny i  subtelny sposób.

Makijaż permanentny jest wykonywany u nas  najnowocześniejszym niemieckim aparatem Long Time Liner Conture Med 2000, przeznaczonym do pigmentacji medycznej, oryginalnymi, najwyższej jakości bezpiecznymi barwnikami o szerokiej gamie kolorów. Są one zawsze doskonale dopasowane do naturalnej kolorystyki urody Klientki. Utrzymuje się on w skórze przez okres 1-10 lat, stopniowo rozjaśnia się i zanika wraz z indywidualnym  tempem złuszczania się naskórka. Tempo złuszczania naskórka zależy od typu cery i wieku Klientki. Tłusta i grubsza cera szybciej "wyrzuca" pigment, skóry suche i cienkie bardzo wolno. Trwałość utrzymywania się pigmentu w skórze zależy też od jego koloru -pigmenty ciemne utrzymują się najdłużej ( np. czarne kreski), pigmenty jasne, naturalne zanikają szybciej. Aby makijaż zawsze wyglądał perfekcyjnie w swoim kolorze i kształcie poleca się odświeżenie koloru przeciętnie po 1 roku.  Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu, przygotowanie skóry przed zabiegiem oraz przestrzeganie terminów korekt zawsze gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z OPINIAMI Klientek po zabiegach oraz do skorzystania
z aktualnych
PROMOCJI

Nagrody otrzymane przez urządzenie Long Time Liner


       Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które nie mają czasu na codzienny precyzyjny makijaż, a zależy im na perfekcyjnym wyglądzie w każdej sytuacji, nawet na plaży czy w basenie. Można nim nie tylko wydobyć naturalne piękno rysów twarzy , ale też je nieco udoskonalić. W zależności od budowy twarzy makijaż permanentny podkreśla lub koryguje naturalną linię brwi, kształt lub wielkość ust , powiększa oczy oraz nadaje spojrzeniu głębi.
  Makijaż permanentny jest również zbawiennym rozwiązaniem dla osób po chemioterapii lub które straciły brwi lub rzęsy z powodu łysienia plackowatego  ( pigmentacja medyczna) . Pigmenty Long Time Liner są całkowicie bezpieczne i spełniają wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy jakościowe. Osoby leczące się jednak powinny wcześniej skonsultować zamiar wykonania makijażu ze swoim lekarzem.

 Sekretem wykonującej makijaż permanentny p. Agaty jest to, iż jest ona od 20 lat wizażystką. Makijażem permanentnym zajmuje się już od 17 lat, w związku z tym ma ogromne doświadczenie. Potrafi każdej Klientce dobrać idealnie jego kolor i kształt, doradzić, co należy zrobić w pierwszej kolejności i odradzić - jeżeli Klientce w czymś wymyślonym przez siebie może być nie koniecznie ładnie. Jej makijaże są piękne, dyskretne, wyglądają naturalnie i zdecydowanie poprawiają wygląd , a tym samym samopoczucie Klientki.                              

  Cennik zabiegów makijażu permanentnego 

Jak przebiega zabieg?
Po ustaleniu i narysowaniu kształtu brwi, ust lub kresek , wybraniu  właściwego odcienia pigmentu, następuje zabieg właściwy -mikropigmentacja.
Wprowadzenie pigmentu w skórę do 3 warstwy postawnej naskórka wywołuje uraz spowodowany penetracją igły. To inicjuje procesy obronne w organizmie, a co za tym idzie eliminację części pigmentu. Przez następne kilka dni (2-5) następuje naturalny proces gojenia skóry, a kolor może nawet czasem wydawać się ciemniejszy od wyjściowego. Podczas następnych 3-10 dni pigment, który został w wyższych partiach naskórka, zostaje usunięty w procesie złuszczania, co powoduje, że pigment staje się jaśniejszy, a nawet w niektórych miejscach mało niewidoczny. W ciągu następnych 5-6 dni pojawiają się nowe komórki, część pigmentu jest wyeliminowana przez naczynia krwionośne i limfatyczne w procesie fagocytozy. Oprócz tego cząsteczki pigmentu leżące w pobliżu mieszków włosowych są eliminowane przez ujścia gruczołów łojowych.
Do ok. 14-30 dni od zabiegu, kiedy proces regeneracji zostaje zakończony, pigment zostaje utrwalony. Dopiero po tym okresie należy wykonać niezbędną korektę. Po wykonaniu drugiego, dopełniającego zabiegu po 14 dniach polecamy umówić się na bezpłatną wizytę kontrolną i zweryfikować efekt ostateczny. Wszelkie ewentualne niedoskonałości w terminie 30 dni po drugim zabiegu korygowane są bezpłatnie.

Coroczne dopełnienia makijażu permanentnego
Przeciętnie po roku od daty wykonania makijażu permenentnego dokonuje się jego korekty. Jeżeli makijaż nie rozjaśnił się znacznie - zazwyczaj wystarcza jeden zabieg całościowy wynoszący  50 % ceny. Dopełnienia makijażu permanentnego można wykonać również  po dłuższym okresie czasu niż 1 rok, natomiast często wówczas konieczne mogą być dwa pełne zabiegi. Po wykonaniu dopełnień również należy umówić się koniecznie na wizytę kontrolną.

  zobacz cennik dopełnień całościowych i częściowych

Przed umówieniem się na zabieg dopełnienia makijażu wykonanego w innym salonie niezbędne jest umówienie się na wcześniejszą konsultację. Być może przed zabiegiem ponownego wykonania makijażu permanentnego będzie istniała konieczność jego korekty laserem lub pigmentem. Ceny w/w korekt ustalane są indywidualnie.

 Konsultacje przedzabiegowe

  • Konsultacja po której od razu odbywa się zabieg jest bezpłatna.
  • Wizyta kontrolna oraz szybka konsultacja bez wizualizacji jest również bezpłatna.
  • Cena konsultacji niezależnej od zabiegu, połączona z wizualizacją-rysowaniem kształtów makijażu, po której Klientka idzie do domu wynosi 100,00 zł.
  • Konsultacja zabiegu brwi połączona ze stylizacją brwi i henną (artystyczna stylizacja brwi) wynosi 150,00 zł

UWAGA!
Ważne informacje przed i po zabiegowe  umieszczone są na szczegółowych stronach o makijażu ust , brwi  i  kresek .
Prosimy o dokładne zapoznanie się z w/w informacjami przed zapisaniem się na zabieg.

 

Makijaż permanentny brwi metodą SHADING-cieniowanie łuków brwi + włoski metodą mikroblading


Makijaż permanentny ust -kontur z wypełnieniem- efekt 3 D       Promocja 5% dla zadowolonych Klientek

Zdradz innym sekret, dlaczego tak wyładnialaś :)
Każda zadowolona z  usługi makijażu permanentnego Klientka nie musi trzymać tej informacji w sekrecie, tylko polecić zabieg koleżance i uzyskać jednorazowo 5 % z sumy pierwszego poleconego przez Nią zabiegu wykonanego u koleżanki, co zapisujemy na jej Karcie i odliczamy od kolejnych corocznych uzupełnień jej własnego makijażu. Wystarczy przed zabiegiem podać nazwisko koleżanki, która nas odwiedziła z  Jej polecenia. Im więcej poleceń- tym bardziej powiększa się suma na coroczne uzupełnienia.
W ten sposób zadowolone Klientki nie płacą !

     


W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.