strona głównaAVSTolejekwit

 

AVST Olejek do twarzy i ciała A, C& E ( AVST Vitamin A, C & E Body Oil)

Pojemność 100ml

Jest to udoskonalona formuła dawnego Olejku Essentia, będąca wysoko skoncentrowanym olejkiem z Witaminami A, C i E, przeznaczonym do aplikacji na skórę twarzy i ciała.
Preparat ten wykazuje intensywne działanie regenerujące, wzmacniające oraz pogrubiające żywe warstwy naskórka dzięki czemu skóra twarzy bądź ciała w szybszym czasie uzyskuje lepszą, młodszą i zdrowszą strukturę.
Olejek ten dzięki wysokiej dawce tłuszczowej formy Witaminy A (Octan Retinylu) jest także idealny dla skór trądzikowych ,ponieważ w większości przypadków przyspiesza gojenie zmian trądzikowych i korzystnie wpływa na regulację wydzielania sebum skóry.
Inne zastosowanie to redukcja zniszczenia posłonecznego, w przypadku którym aplikację olejku poprzedza wtarcie w skórę silnie zmiękczającego i nawilżającego  AVST Lotionu Nawilżającego. Preparat nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych, celem skuteczniejszego działania i zabezpieczeniu skóry przed skutkami ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe zalecane jest stosowanie AVST Olejku do ciała A, C &E wraz z kremem RAD lub / i pudrem mineralnym Jane Iredale SPF 20.

Najważniejsze składniki aktywne:

  • Witamina E (Tocopheryl Acetate)
  • Witamina C (Ascorbyl Tetraisopalmitate)
  • Witamina A (Retinyl Acetate)
  • Olej Jojoba
  • Prowitamina B-5.

Zalecane stosowanie domowe :

  • Jako samodzielny preparat na noc (tłusta konsystencja olejku wygodniejsza jest to stosowania na noc)
  • W połączeniu, bądź po wcześniejszej aplikacji innych preparatów Environ
  • Uwaga! Nie stosujemy na gałkę oczną (preparat może wywoływać efekt delikatnego „zamglenia” oczu co przez niektóre osoby odbierane bywa jako silnie dyskomfortowe 

cena 240,00 zł

 

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.