strona głównalotion na przebarwienia

 

Lotion na przebarwienia (Evenescence Clarifying Lotion)

Pojemność 80 ml

Lotion redukujący przebarwienia twarzy i ciała, wyrównujący nierównomierny koloryt skóry. Lotion na przebarwienia, początkowo powoduje przyciemnienie przebarwień, a następnie ich rozjaśnienie. Zalecany jest do stosowania minimum przez okres trzech miesięcy. Odpowiedni mechanizm działania linii na przebarwienia umożliwia stosowanie Lotionu także w okresie dużego nasłonecznienia przy aplikacji na dzień Kremu RAD, w połączeniu z Makijażem Mineralnym Jane Iredale.

Chcąc uzyskać silniejsze i przyspieszone działanie, poprzez zwiększenie penetracji aktywnych składników w głąb skóry, zalecane jest wcześniejsze mikronakłucie oczyszczonej skóry za pomocą Roll-Cit Kosmetyczny, a następnie aplikacja produktu na przebarwione bądź nierównomiernie zabarwione obszary skóry. Dla przyspieszenia kuracji na przebarwienia, zalecana jest w pielęgnacji domowej dołączenie Mikronakłuwania urządzeniem Roll- Cit Kosmetyczny, a także Kremu C-Boost i AVST Olejek do twarzy i ciała, o wysokim stężeniu Wit C i A.

Każda aktualnie dostępna kuracja na przebarwienia wymaga stałego stosowania kremu ochronnego o szerokim spektrum działania (Krem RAD), jak również niezbędna jest kontynuacja stałego dostarczania składników hamujących tyrozynazę, stąd zalecenie do ciągłego stosowania lotionu na Przebarwienia.

 

Cena 220,00 zł

W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
orzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.